بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی

سالخوردگی در ابرو و پیشانی، بالا کشیدن آنها (لیفت) و اصلاح خط اخم:

 بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی به چه معناست؟ پیشانی از خط رویش مو تا ابروها را شامل می شود و یک سوم فوقانی صورت را تشکیل می دهد. ابرو در مردان منطبق بر لبه ی فوقانی کاسه چشم و در زنان اندکی بالای لبه فوقانی کاسه چشم قرار دارد. ادامه ی خطی که از گوشه ی بینی به گوشه داخلی چشم کشیده شود.

بالا کشیدن خم ابرو و پیشانیحدود داخلی ابرو را مشخص می کند و بالاترین نقطه ی ابرو بر خطی قرار میگیرد که از گوشه ی خارجی چشم تا کناره ی قسمت رنگی چشم (لیمبوس) به طور عمود خارج شده باشد. اگر چه پوست نواحی مختلف در اثر تابش نور خورشید و جاذبه و سن دچار سالخوردگی می شود، ولی عمدتا تحت تاثیر عوامل ارثی است.

بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی

بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی

 

کاهش خاصیت ارتجاعی پوست و عمل مکرر عضلات باعث ایجاد چین های عمیق می شود. ابرو در سمت گیجگاهی نزول کرده و گاه جاذبه باعث آویزان شدن آن می شود و اگر افتادگی شدید باشد ممکن است باعث نقص بینایی در ربع فوقانی خارجی گردد.

در وسط نیز عضلات پایین کشنده ی ابروها، چین ها ی عمودی و مایل خط اخم، و عضلات پیشانی در تلاش برای بالا کشیدن ابروها، چین های افقی پیشانی را ایجاد می کنند. از بین بردن و یا کاهش این پدیده های سالخوردگی با اقدام جراحی به شیوه ی اندوسکوپیک ویا جراحی باز امکانپذیر است و با توجه به ارزیابی صورت فرد وبه طور حضوری تصمیم گیری میشود.

بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی

برای زنان و مردانی که شرایط انجام فرایندهای غیر جراحی پیشانی و ابرو را دارند پس از انجام این لیفت ابرو و پیشانی نتایج زیر حاصل می‌شود:

  • رفع کردن چین و چروک‌ پیشانی
  • بالا بردن و تغییر محل خط ابرو در امتداد خط طبیعی آن
  • بازیابی قوس جوانی ابروها
  • کاهش ظاهر افتادگی پلک‌های بالایی
  • بهبود ظاهر چین و چروک‌های اطراف و گوشه‌های چشم
  • رفع خط اخم
  • برداشتن پوست اضافی

بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی

خدمات جراحی و زیبایی دکتر کمال هادی بهترین جراح بینی در تهران به شرح زیر می باشد

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی

جوانسازی پوست با لیزر

جوان سازی کردن پوست و بالا کشیدن صورت

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 بالا کشیدن خم های ابرو و پیشانی

جراحی زیبایی لاله گوش

برجسته کردن گونه

به جرات می توان گفت یکی از بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی در تهران دکتر کمال هادی هستند که نمونه کارهای زیادی در این زمینه دارند.

دریافت مشاوره (کلیک کنید)