جوان سازی و بالا کشیدن صورت

پیری پوست صورت، جوان سازی و بالا کشیدن صورت (face lift )

جوان سازی و بالا کشیدن صورت  بسیار امروزه دغدغه افراد شده  به طوری که عواملی چون نور خورشید، استرس های زندگی و گذر زمان باعث شل شدن پوست و عضلات صورت و افزایش چین و چروک صورت می شوند، خط اخم به صورت شیارهای طولی در بین دو ابرو، شیارهای عرضی پیشانی، شیارهای اطراف چشم و دور دهان، چین هایی هستند که پس از سن سی سالگی به تدریج ایجاد می شوند.

جوان سازی و بالا کشیدن صورتپوست در اثر اختلال روند کلاژن سازی به تدریج قوام خود را از دست داده و حالت افتادگی پیدا می کند. از جمله عواملی که باعث ایجاد چروک زودرس در صورت می شود فعالیت بیش از حد عضلات حالت دهنده ی صورت است که عموما در افراد عصبی و اخمو به علت استفاده ی زیاد از عضلات صورت دیده می شود.

جوان سازی و بالا کشیدن صورت

از دیگر عوامل افتادگی پوست و ایجاد چروک، کاهش و جابجایی چربی صورت است که عموماً در افرادی که قبلاً چاق بوده و دچار لاغری می شوند یا در افراد سیگاری که چربی زیر پوستی در آنها بعلت کاهش اشتها و تغذیه نامناسب دچار کاهش می شود، ایجاد می گردد.پوست های خشک و نازک بیشتر از پوست های چرب و معمولی دچار چروک می گردند.

جوان سازی و بالا کشیدن صورت

از موارد بسیاری به منظور بازسازی سطح پوست از پوست برداری (peeling) شیمیایی استفاده می شود و لایه برداری مکانیکی درم ابریژن dermabraision)) و میکرودرم ابریژن و بازسازی سطح پوست به وسیله لیزر (Laser resurfacing) علاوه بر بالا کشیدن پوست صورت (face Lifting) انجام می شود تا کار کامل شود.

خدمات جراحی و زیبایی دکتر کمال هادی بهترین جراح بینی در تهران به شرح زیر می باشد

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی

جوانسازی پوست با لیزر

جوان سازی کردن پوست و بالا کشیدن صورت

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 بالا کشیدن خم های ابرو و پیشانی

جراحی زیبایی لاله گوش

برجسته کردن گونه

به جرات می توان گفت یکی از بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی در تهران دکتر کمال هادی هستند که نمونه کارهای زیادی در این زمینه دارند.

 

 

دریافت مشاوره (کلیک کنید)