درباره دکتر

درباره دکتر کمال هادی

دکتر کمال هادی متولد سال ۱۳۳۷ در شهر سنندج است. ایشان فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز است و سپس دوره تخصصی خود را در شهر رشت و در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گذرانده اند.
خدمات دکتر:

  • بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی
  • برجسته کردن گونه
  • جراحی زیبایی لاله گوش
  • لیزر و جوان سازی پوست
  • زاویه سازی صورت
  • جوانسازی صورت
  • جراحی بینی
  • جراحی پلک

سوابق دکتر

0
مراجعین عزیز
0
مشاوره رایگان
0
رضایت مراجعین
0
سال تجربه

آگاهی کامل از روند جراحی و آگاهی نسبی از حاصل آن حق شماست .

بازدیدکننده ی محترم، با سلام و سپاس ازتوجه شما، ورودتان را به سایت خوش آمد  گفته و خوشحالم که با کمک  فن آوری دیجیتال  این مهم  فراهم آمده است  تا به عنوان یک  عضو  از  جامعه ی پزشکی ایران  بتوانم  با  هم میهنان  در  سراسر گیتی  ارتباط  برقرار نموده و از این دریچه  در زمینه ی اعمال جراحی در رشته گوش، حلق و بینی و زیبائی صورت مبادله اطلاعات نمایم به همین  منظور امکان دریافت  پیشنهادات و سئوالات  شما در این سایت فراهم شده است. امیدوارم که اطلاعات  موجود در این مجموعه مورد استفاده ی شما واقع گردد.

برای دریافت  سئوالات، میتوانید از طریق گزینه ی ” سئوالات بازدیدکنندگان”  اقدام فرمائید. از دریافت  سئوالات  شما  خشنود شده و تلاش می کنم در اسرع  وقت به آنها  پاسخ دهم.

برای دریافت پیشنهادات، میتوانید از طریق گزینه ی ” پیشنهادات ” اقدام فرمائید. از دریافت پیشنهادات  شما خرسند خواهم شد.

دعوت از دکتر کمال هادی در رسانه های بین المللی

سخنی با شما

از آنجا  که  اعمال  جراحی  زیبائی بینی و صورت، اورژانس نیستند،  بنابراین شایسته است، با صرف وقت کافی به طورکامل به سئوالات داوطلب  پاسخ داده شود تا خواسته و انتظاراتش با اهداف واقعی و محدودیت های جراحی که درهر فرد خاص می باشد، ازسویی و معیارهای زیبائی صورت از سوی دیگر در تقابل قرار نگیرند و تصورات ذهنی داوطلب از آنچه که در آینده حاصل خواهد شد واقع گرایانه تر گردد،

زیرا خصوصیات ذاتی هر فرد مانند  سن، پهن بودن و یا کشیدگی صورت، ساختمان غضروفی و استخوانی بینی یا  ساختمان استخوانی فک،  پیشانی و نوع پوست روی  تصمیم گیری  جراح  و اظهارنظر وی پیرامون جراحی تاثیر مسقیم دارند. وضعیت سلامتی هر فرد،  علاوه برپدیده ی ظرفیت ترمیم پذیری زخم درنتیجه ی جراحی تاثیر گذار می باشد.

بنابراین تصمیم برای انجام هرگونه عمل جراحی به منظور زیبایی تصمیمی مهم است وبهتر است که داوطلب ابتدا درباره ی آن خوب فکر کند، با  نزدیکان خود  مشورت نماید و چون در بسیاری از موارد عمل جراحی زیبایی   بازگشت پذیر نمی باشد  نباید  سرسری گرفته شود

و باید از آنچه که می خواهد به درستی اطلاع داشته باشد. در ضمن، عمل جراحی زیبایی یک اقدام شخصی است، و نباید آن را به خاطر کسی مثلاً همسر انجام داد، زیرا اگرهمسر شخصی از او خشنود نیست، مشکل با جراحی حل نمی شود.

دعوت از دکتر کمال هادی از شبکه ۷ برنامه دکتر سلام

دعوت از دکتر کمال هادی از شبکه دو سیما

کلینیک دکتر کمال هادی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

فهرست
دریافت مشاوره (کلیک کنید)