جوانسازی پوست با لیزر

جوانسازی پوست با لیزر

جوانسازی پوست با لیزر یا بازسازی سطح پوست به وسیله ی لیزر برای درمان چین هایی که عمیق و یا دارای عمق متوسط بسیار عالی است، لیزر به ویژه برای درمان شیارهای عمودی اطراف دهان، چروک های پنجه کلاغی (crow’s feet) اطراف چشم و خط های اخم و آسیب های اکتنیک و لکه های پیری مناسب است

و برای ضایعات سطحی، خال ها و اسکارهای پوستی کاربرد دارد. برای بهبود برداشتن چین ها و کیفیت پوست ممکن است درمان های متعدد با فاصله زمانی 4 تا 12هفته نیاز باشد.

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

مراقبت پس از عمل با لیزر

برای سه تا چهار روز پس از عمل از یک پانسمان بسته استفاده می شود تا از ایجاد دلمه روی زخم جلوگیری شود و ساخته شدن مجدد لایه های پوستی تسریع شود. پس از برداشته شدن پانسمان در روز چهارم با استفاده از سرم شستشو (Normal saline) و یک گاز کوچک، روزانه چهار تا پنج بار پوست پاک می شود

تا به پوست صورتی  رنگ در حال التیام برسد. برای برداشتن ترشحات روی زخم در صورت نیاز می توان از گاز آغشته به اسید استیک استفاده کرد. سپس یک لایه وازلین روی پوست مالیده می شود .

سرانجام 10-7  روز خانه نشینی و در روز هفتم تا دهم پوست جدید ایجاد شده و از آن پس برای پوشاندن تغییر رنگ پوست در زمان بعد از عمل که حدود 4-3 ماه است از یک آرایشگر کمک گرفته می شود و به مدت 12-6 ماه از یک کرم ضد آفتاب با  spf  برابر 30 یا بیشتر استفاده می شود.

خدمات جراحی و زیبایی دکتر کمال هادی بهترین جراح بینی در تهران به شرح زیر می باشد

 

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی

جوانسازی پوست با لیزر

جوان سازی کردن پوست و بالا کشیدن صورت

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 بالا کشیدن خم های ابرو و پیشانی

جراحی زیبایی لاله گوش

برجسته کردن گونه

به جرات می توان گفت یکی از بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی در تهران دکتر کمال هادی هستند که نمونه کارهای زیادی در این زمینه دارند.

فهرست
دریافت مشاوره (کلیک کنید)