جوان سازی و بالا کشیدن صورت

پیری پوست صورت، جوان سازی و بالا کشیدن صورت (face lift)

جوان سازی و بالا کشیدن صورت امروزه دغدغه بسیاری از افراد شده به طوری که عواملی چون نور خورشید،، استعمال دخانیات، استرس های زندگی و گذر زمان باعث شل شدن پوست و عضلات صورت و افزایش چین و چروک صورت می شوند؛ خط اخم به صورت شیارهای طولی در بین دو ابرو، شیارهای عرضی پیشانی، شیارهای اطراف چشم و دور دهان، چین هایی هستند که پس از سن سی سالگی به تدریج ایجاد می شوند.

پوست در اثر اختلال روند کلاژن سازی به تدریج قوام خود را از دست داده و حالت افتادگی پیدا می کند. از جمله عواملی که باعث ایجاد چروک زودرس در صورت می شود فعالیت بیش از حد عضلات حالت دهنده ی صورت است که عموما در افراد عصبی و اخمو به علت استفاده ی زیاد از عضلات صورت دیده می شود.
از دیگر عوامل افتادگی پوست و ایجاد چروک، کاهش و جابجایی چربی صورت است که عموماً در افرادی که قبلاً چاق بوده و دچار لاغری می شوند یا در افراد سیگاری که چربی زیر پوستی در آنها بعلت کاهش اشتها و تغذیه نامناسب دچار کاهش می شود، ایجاد می گردد.پوست های خشک و نازک بیشتر از پوست های چرب و معمولی دچار چروک می گردند.

 

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

متخصصین پوست در موارد بسیاری به منظور بازسازی سطح پوست از پوست برداری peeling) ) شیمیایی، لایه برداری مکانیکی درم ابریژن ( dermabraision ) و میکرودرم ابریژن و بازسازی سطح پوست به وسیله لیزر Laser resurfacing) ) استفاده می کنند، اما بهترین شیوه برخورد با چین و چروک صورت هایفوتراپی ( HIFU therapy ) و بالا کشیدن پوست صورت face Lifting) ) هستند که در مدت زمانی کوتاه با ماندگاری چندین ساله هستند و دکتر کمال هادی هر دو شیوه هایفوتراپی و لیفت صورت را به روش بیحسی موضعی و بیهوشی عمومی انجام می دهند.

خدمات جراحی و زیبایی دکتر کمال هادی بهترین جراح بینی در تهران به شرح زیر می باشد

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی

بلفاروپلاستی (اصلاح چروک دور چشم و پلک ها)

جوان سازی کردن پوست و بالا کشیدن صورت

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح ترمیمی کار بینی در تهران

 بالا کشیدن خم های ابرو و پیشانی

جراحی زیبایی لاله گوش

برجسته کردن گونه

به جرات می توان گفت یکی از  بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی و بهترین جراح ترمیم کار بینی در تهران دکتر کمال هادی هستند که نمونه کارهای زیادی در این زمینه دارند.

 

فهرست
دریافت مشاوره (کلیک کنید)