کمال هادی

۹ نکته بسیار مهم که قبل از انجام جراحی پلاستیک باید بدانید!

درباره دکتر کمال هادی

دکتر کمال هادی متولد سال ۱۳۳۷ در شهر سنندج است. ایشان فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز است و سپس دوره تخصصی خود را در شهر رشت و در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گذرانده اند.
خدمات دکتر:

  • بالا کشیدن خم ابرو و پیشانی
  • برجسته کردن گونه
  • جراحی زیبایی لاله گوش
  • لیزر و جوان سازی پوست
  • زاویه سازی صورت
  • جوانسازی صورت
  • جراحی بینی
  • جراحی پلک

آگاهی کامل از روند جراحی و آگاهی نسبی از حاصل آن حق شماست .

بازدیدکننده ی محترم، با سلام و سپاس ازتوجه شما، ورودتان را به سایت خوش آمد  گفته و خوشحالم که با کمک  فن آوری دیجیتال  این مهم  فراهم آمده است  تا به عنوان یک  عضو  از  جامعه ی پزشکی ایران  بتوانم  با  هم میهنان  در  سراسر گیتی  ارتباط  برقرار نموده و از این دریچه  در زمینه ی اعمال جراحی در رشته گوش، حلق و بینی و زیبائی صورت مبادله اطلاعات نمایم به همین  منظور امکان دریافت  پیشنهادات و سئوالات  شما در این سایت فراهم شده است. امیدوارم که اطلاعات  موجود در این مجموعه مورد استفاده ی شما واقع گردد.

برای دریافت  سئوالات، میتوانید از طریق گزینه ی ” سئوالات بازدیدکنندگان”  اقدام فرمائید. از دریافت  سئوالات  شما  خشنود شده و تلاش می کنم در اسرع  وقت به آنها  پاسخ دهم.

برای دریافت پیشنهادات، میتوانید از طریق گزینه ی ” پیشنهادات ” اقدام فرمائید. از دریافت پیشنهادات  شما خرسند خواهم شد.

دعوت از دکتر کمال هادی در رسانه های بین المللی

دکتر کمال هادی

سخنی با شما

از آنجا  که  اعمال  جراحی  زیبائی بینی و صورت، اورژانس نیستند،  بنابراین شایسته است، با صرف وقت کافی به طورکامل به سئوالات داوطلب  پاسخ داده شود تا خواسته و انتظاراتش با اهداف واقعی و محدودیت های جراحی که درهر فرد خاص می باشد، ازسویی و معیارهای زیبائی صورت از سوی دیگر در تقابل قرار نگیرند و تصورات ذهنی داوطلب از آنچه که در آینده حاصل خواهد شد واقع گرایانه تر گردد،

زیرا خصوصیات ذاتی هر فرد مانند  سن، پهن بودن و یا کشیدگی صورت، ساختمان غضروفی و استخوانی بینی یا  ساختمان استخوانی فک،  پیشانی و نوع پوست روی  تصمیم گیری  جراح  و اظهارنظر وی پیرامون جراحی تاثیر مسقیم دارند. وضعیت سلامتی هر فرد،  علاوه برپدیده ی ظرفیت ترمیم پذیری زخم درنتیجه ی جراحی تاثیر گذار می باشد.

بنابراین تصمیم برای انجام هرگونه عمل جراحی به منظور زیبایی تصمیمی مهم است وبهتر است که داوطلب ابتدا درباره ی آن خوب فکر کند، با  نزدیکان خود  مشورت نماید و چون در بسیاری از موارد عمل جراحی زیبایی   بازگشت پذیر نمی باشد  نباید  سرسری گرفته شود

و باید از آنچه که می خواهد به درستی اطلاع داشته باشد. در ضمن، عمل جراحی زیبایی یک اقدام شخصی است، و نباید آن را به خاطر کسی مثلاً همسر انجام داد، زیرا اگرهمسر شخصی از او خشنود نیست، مشکل با جراحی حل نمی شود.

دعوت از دکتر کمال هادی از شبکه دو سیما

دعوت از دکتر کمال هادی از شبکه ۷ برنامه دکتر سلام

دریافت مشاوره (کلیک کنید)