جراحی زیبایی گوش

جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی) یا برجستگی و بیرون زدگی لاله گوش اگرچه برای بعضی ها به عنوان آینده ای خوب تلقی می شود، ولی در کودکی با ناراحتی اجتماعی همراه است. خصوصاً زمانی که کودک به سبب آن مورد اذیت و تمسخر قرار می گیرد، که در نهایت می تواند بر روی روابط اجتماعی و به تبع آن آینده ی کاری و زندگی کودک تاثیر گذار باشد.

این عمل را می توان در شش سالگی و قبل از مدرسه انجام داد. هیچ وقت برای اصلاح ناهنجاری لاله گوش ( اتوپلاستی ) دیر نیست. در خصوص ایجاد چین های لاله ی گوش نیز می توان قبل از مدرسه آن را اصلاح کرد.

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

در این اعمال برش جراحی از پشت گوش داده می شود، غضروف های گوش را اصلاح کرده و محل برش جراحی دیده نخواهد شد. پس از عمل باید علاوه بر اقدامات معمول تا یک هفته بعدازعمل باید سر از قلب بالاتر قرار گیرد، به عبارتی تا یک هفته باید در وضعیت نشسته و نیمه نشسته باشد. به مدت دو روز پانسمان روی گوش مانده و چون آقای دکتر کمال هادی بهترین جراح زیبایی گوش از روش های نوین جراحی استفاده میکنند، بعداز برداشتن پانسمان نیازی به استفاده از هدبند نیست.

دکتر کمال هادی متخصص جراحی پلاستیک

خدمات جراحی و زیبایی دکتر کمال هادی بهترین جراح بینی در تهران به شرح زیر می باشد

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی

جراحی پلک (بلفاروپلاستی)

 

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

جوان سازی کردن پوست و بالا کشیدن صورت

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بالا کشیدن ابرو و پیشانی

اصلاح خط خنده و حذف خط اخم

جراحی زیبایی لاله گوش

برجسته کردن گونه

به جرات می توان گفت یکی از بهترین دکتر جراحی زیبایی گوش در تهران دکتر کمال هادی هستند که نمونه کارهای زیادی در این زمینه دارند.

فهرست
دریافت مشاوره (کلیک کنید)