جراح بینی گوشتی خوب در تهران

جراح بینی گوشتی خوب در کشور ایران

جراح بینی گوشتی خوب در تهران بسیار کم هستند خیلی از افراد بینی های آنها گوشتی است و نیاز دارند که جراحی بینی گوشتی را انجام دهم بینی گوشتی یعنی این که وقتی پوست بینی ضخیم شده باشه و غضروفهای بینی نازک شده باشد می‌گویند بینی گوشتی شده است و خیلی از افراد از این موضوع رنج می‌برند و دوست دارند که عمل زیبایی جراحی بینی گوشتی را انجام دهند

که در استان تهران بیشترین موضوع دیده می‌شود و جناب آقای دکتر کمال هادی یکی از بهترین و باتجربه ترین متخصصان جراحی بینی گوشتی در ایران و استان تهران میباشد که از سابقه کاری بسیار بالایی برخوردار بوده و همچنین عمل های جراحی بینی های گوشتی را با موفقیت های بسیار زیادی انجام داده اند

و بسیاری از مراجعه کنندگانی که تاکنون عمل جراحی بینی گوشتی در نظر جناب آقای دکتر کمال هادی انجام داده اند از این موضوع بسیار راضی و خرسند هستند و بسیاری از افراد که خواهان این هستند که عمل جراحی بینی گوشتی انجام دهند پیشنهاد می کنند که با مراجعه به جناب آقای دکتر کمال هادی و استفاده از مشاوره های آنها ایشان بهترین عمل جراحی بینی را انجام دهند.

جراح بینی گوشتی خوب در تهران کیست؟

جراح بینی گوشتی خوب در تهران بینی یکی از نقاط بسیار حساس در صورت انسان می باشد که زیبایی خاصی را به انسان می‌دهد اما خیلی از افراد دچار مشکل بینی هستند و بینی های آنها حالت گوشتی دارد و آنها از این موضوع شرمنده هستند و اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند و گاه بسیار خجالت می کشند از اینکه در جمع حاضر باشند

و گفتگو کنند ولی خوشبختانه با توجه به تخصص های خیلی خوبه امروزه پزشکان و متخصصان خیلی خوبی در کشور ما وجود دارند که با موفقیت می توانند بینی های گوشتی این افراد را عمل های زیبای روی آن انجام داده تا زیبایی‌های آنها بهتر و بیشتر شود‌‌.

اگر بینی شما حالت گوشتی دارد و می خواهید جراحی بینی گوشتی تان را انجام دهید قبل از هر چیزی قطعاً شاید تحقیق های بسیار زیادی را انجام داده‌اید و پزشک های متخصص بسیار زیادی را دیده یا به شما پیشنهاد شده است اما باید به یاد داشته باشید که برای جراحی بینی گوشتی آن پزشک و متخصص ای را انتخاب کنید که از تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار بوده و همچنین عملهای جراحی بینی گوشتی بسیار زیادی را در کشور انجام داده باشد و مراجعه کنندگان بسیار راضی داشته باشد شما با مراجعه کردن به مراجعه‌کنندگان یا مشاهده گالری تصاویر آنها می‌توان از این موضوع خیالتان راحت کنید که راحت به توانید پزشک متخصص جراحی بینی را انتخاب کنید و عامل شما با موفقیت و با رضایت انجام شود.

افراد بسیار زیادی از عمل های جراحی بینی را انجام دادند که از این موضوع راضی نیستند و به افراد پیشنهاد می کنند که اصلاً عمل جراحی بینی را انجام ندهند زیرا این افراد قبل از یک بار بر اثر بی احتیاطی و انتخاب نادرست عمل زیبای بینی یا جراحی های بینی انجام دادند که بر اثر تصمیم‌های اشتباه آنها این موضوع مشکل ساز شده است و تبلیغ بد می شود ولی یادتان باشد که انتخاب یک پزشک متخصص که از تجربه و تخصص بسیار بالایی برخوردار باشد

بسیار مهم است که جناب آقای دکتر کمال هادی یکی از بهترین متخصصان جراحی های بینی و مخصوصا جراحی بینی های گوشتی موفق شده است تا کنون عمل های جراحی بینی را بسیار موفقیت آمیز انجام دهد.

شما با انتخاب جناب آقای دکتر کمال هادی برای جراحی بینی تان می توانید مشاوره های خیلی خوبی دریافت کنید و پس از آن با حصول اطمینان ، خودتان عمل جراحی بینی و زیبایی تان را به ایشآن واگذار کنید تا از این موضوع خیالتان راحت باشد و یک عمل زیبای جراحی بسیار خوبی داشته باشید تا به زیبای شما بسیار کمک کنند.

مراحل انجام کار برای عمل جراحی بینی به چه صورت است؟

مشاوره با دکتر : عزیزان می توانید از طریق تماس با مطب جناب آقای دکتر کمال هادی زمان ملاقات مشاوره حرفه ای از ایشان دریافت کنید و بعد با مراجعه به مطب ایشان از مشاوره استفاده کنید.

ارائه قیمت مناسب : قیمت های جراحی بینی جناب آقای دکتر کمال هادی ارائه می‌کنند، نسبت به کاری که باید انجام شود تعیین می کنند و نسبت به جاهای دیگر و میزان کار و نتیجه عمل بسیار مناسب می باشد. همچنین کیفیت کار و تخصص ایشان مثال‌زدنی است.

جراحی زیبایی بینی : هر روز افراد بسیار زیادی از عمل های مختلف زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده اند و بسیاری از افراد نیز اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و زندگی خود را لذت بخش تر کرده اند. انتخاب یک پزشک متخصص نتیجه این کار است که از تجربه بسیار بالایی برخوردار بوده و همچنین عمل های موفقیت آمیز را داشته باشد.

جراح بینی گوشتی خوب در کشور ایران، خوشبختانه تمامی عمل های جراحی زیبایی و عمل جراحی زیبای بینی مخصوصاً بینی های گوشتی که توسط جناب آقای دکتر کمال هادی انجام شده است دارای موفقیت چشمگیری بوده و تمامی مراجعه کنندگانی که عمل های جراحی زیبایی و عمل جراحی بینی توسط دکتر کمال هادی برای ایشان انجام شده است، کاملا راضی بوده و به اطرافیان خودشان دکتر کمال هادی را پیشنهاد می دهند که عمل بسیار خوب و موفقیت آمیزی را بر روی بینی ها انجام می دهند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که از این موضوع استرس دارید و نمی دانید چگونه بهترین متخصص زیبایی را برای عمل های جراحی انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم همین امروز با کلینیک جناب آقای دکتر کمال هادی تماس بگیرید و از مشاوره حرفه ای ایشان برخوردار باشید تا به شما کمک کند که چگونه بتوانید این کار را انجام دهید.

خدمات جراحی و زیبایی دکتر کمال هادی بهترین جراح بینی در تهران به شرح زیر می باشد

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی

جراحی پلک (بلفاروپلاستی)

جوان سازی کردن پوست و بالا کشیدن صورت

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بالا کشیدن ابرو و پیشانی

ازبین بردن خط خنده و خط اخم

بهترین جراح بینی استخوانی

جراحی زیبایی لاله گوش

برجسته کردن گونه

به جرات می توان گفت بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی در تهران و کشور ایران دکتر کمال هادی هستند که نمونه کارهای زیادی در این زمینه دارند.

عمل جراحی بینی گوشتی

جراح بینی گوشتی خوب در تهران عمل جراحی بینی گوشتی بخاطر محدودیت ها و دشواری هایی که برای آن وجود دارد، همیشه مورد بحث قرار می گیرد. همیشه برای افرادی که دارای بینی گوشتی هستند و تصمیم گرفته اند که عمل بینی انجام دهند، ابهاماتی وجود دارد و ترس این که عمل موفقیت آمیزی باشد یا نه آنها را در انجام آن دچار تردید می کند.

ما در این مقاله قصد داریم، درباره عمل بینی گوشتی توضیحاتی بدهیم، تا کسانی که بینی گوشتی دارند، برای جراحی اطلاعات کافی بدست آورند. اما قبل از هر چیزی باید بدانید که بینی گوشتی به چه بینی هایی گفته می شود و تفاوت آنها با بینی استخوانی چیست؟

بینی گوشتی به چه مدل بینی گفته می شود؟

وقتی قسمت غیراستخوانی و نرم بینی جهت زیبا شدن نیاز به دخالت جراحی دارد، بینی گوشتی نامیده میشود، پوست در بینی گوشتی ممکن است نازک یا ضخیم باشد، ممکن است خشک یا چرب باشد. در بینی گوشتی بافت غضروف های بینی ممکن است دارای قوام خوب و سفت، یا خیلی نرم و ضعیف باشد. سوراخهای بینی ممکن است گشاد و فراخ یا کوچک و گرد باشد. در هر شکل و فرمی بینی گوشتی جهت زیبا شدن، نیاز به کار فراوان و دقیق از سویی و دانش و تجربه کاری از دیگر سو دارد.
در هر صورت، مدل بینی با معاینه پزشک به راحتی قابل تشخیص است.

عمل جراحی زیبایی بینی در بینی های گوشتی

هر چند افراد که دارای بینی گوشتی هم از طرفداران عمل جراحی زیبایی بینی هستند اما به دلیل ترس از برگشت پذیر بودن ( برگشتن به حالت اولیه ) بسیاری از این افراد از عمل کردن منصرف خواهند شد. همینجا تکرار میکنم، برگشت بینی جراحی شده ممکن نیست، مگر اینکه جراح در قسمت گوشتی بینی (یک سانتیمتر پایین بینی که قسمت گوشتی و نرم بینی) کاری انجام نداده باشد. زیرا اقدام جراحی در هر ناحیه ای نتیجه ای بدنبال دارد، نتیجه حاصل ممکن است زیبا یا زشت باشد، هرچه باشد به حالت اولیه برنمی گردد.

برای بعضی از بینی های گوشتی، بینی بخاطر چربی بیش از اندازه زیر پوست دچار مشکل است. اما در برخی بینی های گوشتی، کلفت بودن پوست دلیل اصلی گوشتی بودن آن هاست. لذا گاهی اوقات جراح برای کاهش میزان چربی بینی برای بیمار دارو راکوتان تجویز می کند که همراه با برنامه غذایی مناسب تا حدودی کاهش چربی قابل انجام است. همچنین ممکن است جراح برای بینی های دارای پوست ضخیم، دارو تجویز کند که در این مواقع بیشتر از تزریق آمپول کورتن استفاده می شود.

برای برخی افراد موفقیت جراحی بینی به این گونه تعریف می شود که بینی به ظاهری زیباتر تبدیل و عملکرد تنفسی بینی حفظ شود. اما عده کمی، فقط به زیبایی ظاهر بینی فکر می کنند.
در برخی موارد کم، فرد متوجه می شود که میزان هزینه و وقتی که برای جراحی بینی در نظر گرفته است، تغییرات چندانی بر روی بینی صورت نمی گیرد و در نتیجه از انجام عمل بینی پشیمان می شود.

بیماران همچنین باید با بررسی نمونه کارهای بینی گوشتی میزان موفقیت جراح در عمل بینی های گوشتی بسنجد و با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرد. در این صورت درصد پشیمانی بعد از عمل به حداقل می رسد.

به طور کلی افرادی که بینی های گوشتی دارند، باید بدانند که با جراحی بینی به ظاهری متعادل تر و بینی زیباتری دست می یابند. و این مسئله نسبی است. علاوه بر این تورم بینی های گوشتی بعد از عمل نسبت به بینی های استخوانی بیشتر است. بنابراین این گونه افراد توصیه های پزشک و مراقبت های لازم بعد از عمل را باید جدی بگیرند.

شرایط لازم برای جراحی بینی

اولین شرط لازم برای انجام جراحی بینی داشتن روحیه مناسب و سلامت کامل جسمانی است. فردی که از نظر جسمانی سالم باشد، از شرایط بهتری بعد از عمل برخوردار است‌ و به راحتی به هوش می آید.
ولی فرد نسبت به سلامتی کامل خود، دچار شک و تردید باشد، جراح ترجیح می دهد یک چکاب کامل انجام دهد. بیشتر جراحان افرادی که دچار وسواس زیاد یا بیماری افسردگی هستند، گزینه مناسبی برای جراحی بینی نمی دانند.

بهترین جراح بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی فردی است که تجربه کافی در زمینه عمل بینی های گوشتی را داشته و سال های زیادی است که عمل بینی های گوشتی را با موفق تمام انجام می دهد. علاوه براین، جراح بینی باید علم و متدهای جراحی خود را به روز نگه دارد تا با بکارگیری روش های جدید میزان موفقیت را بالا ببرد.

همچنین یک جراح خوب فردی است که جراحی بینی را به گونه ای انجام می دهد که اختلالی در عملکرد تنفسی ایجاد نشود. و نتیجه عمل بینی به صورتی باشد که تناسب سایر اجزای صورت با بینی حفظ شود.

دکتر کمال هادی متخصص جراحی بینی، جز جراحانی است که سال های زیادی در عمل بینی های گوشتی و ترمیمی فعالیت دارد. شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای بینی گوشتی دکتر، به حرفه ای بودن فعالیت ایشان دست یابید.

هزینه عمل بینی گوشتی

زمانی که جراحی بینی گوشتی به دقت و توجه بیشتر نیازی دارد، پس هزینه آن نسبت به جراحی بینی استخوانی بیشتر است. البته عوامل مختلفی مانند پهنای قسمت پایین بینی، ضخامت پوست بینی، ضخامت پره های بینی، اندازه و شکل سوراخ های بینی و میزان چربی بینی بر روی هزینه عمل تاثیر مستقیمی می گذارد.
البته جراحان با توجه به سابقه کاری و کیفیت جراحی خود، هزینه های متفاوتی برای عمل بینی در نظر می گیرند.

امکان نازک کردن پوست بینی وجود دارد یا نه؟

همانطور که گفتیم مهم ترین مسئله در عمل بینی های گوشتی ضخیم بودن پوست است. اما سوالی مطرح است این که آیا می توان پوست بینی های گوشتی را نازک کرد تا عمل جراحی راحت تر انجام شود یا خیر. پوست از چند لایه مختلف تشکیل شده است که مسلما نمی توان به هیچ کدام از این لایه ها دست زد. زیرا باعث آسیب دیدن پوست می شود. و آسیب دیدن پوست غیر قابل جبران است. جراح مجرب دانش کم کردن ضخامت پوست را دارند.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

مراقبت های لازم بعد از عمل بینی گوشتی

استفاده از کمپرس یخ به مدت دو روز در زمان بیداری هر نیم ساعت به مدت پنج دقیقه، بعد از عمل جراحی در ناحیه و اطراف بینی بسیار کمک می کند.
در مدت دوره بهبودی تا یک هفته سر خود را بالا نگه دارید‌.
در صورتی که دچار خونریزی شدید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
برای شانزده هفته از قرار گرفتن طولانی در معرض نور خورشید پرهیز کنید و در صورت مجبور شدن از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
بعد از عمل بینی از فینگ کردن خارج کردن هوا با زور خودداری کنید.
سعی کنید در روزهای اولیه بعد از عمل غذاهای نرم بخورید و از خوردن غذاهای سفت که موجب تحرک استخوان بینی می شود، خودداری کنید.
در زمان مسواک زدن به آرامی این کار را انجام دهید .
در مدت بهبودی از بینی خود مراقبت کنید تا ضربه ای به آن وارد نشود.
سعی کنید تا ۱۰ روز مقاربت جنسی نداشته باشید.
برای شستشوی بینی از سرم های مخصوص شستشو استفاده کنید.
تا زمانی که گچ بینی برداشته نشده باشد، از استحمام کردن مخصوصا در میان بخار اجتناب کنید و شستشو را طبق راهنمایی دستیار جراح انجام دهید.
از خوردن نمک پرهیز کنید.
در هفته های اول از لباس هایی استفاده کنید که یا از جلو و یا از عقب باز می شود.
از مرطوب کننده بینی و شستشو با سرم بینی تا دو هفته به طور مرتب استفاده کنید.
بعد از برداشت قالب بینی به توصیه پزشک می تواند از مواد آرایشی استفاده کنید.
پس از سه هفته ورزشهای سبک و بدون ضربه را مانند شنا کردن، آئروبیک، رقص، درازونشست را انجام دهید.
سعی کنید آب زیاد بنوشید.
برای نوشیدن آبمیوه از نی استفاده نکنید، چرا که این کار فشار کمی به بینی وارد می شود.
اگرچه از فردای بعد از عمل بینی فرد می تواند به فعالیت روزانه خود برسد اما ضعف جسمانی تا یک هفته بعد از عمل بینی نیز وجود دارد. بخاطر همین، توصیه می شود فرد تا یک هفته سرکار نرود و تا حدود ۲ هفته فعالیت های جسمانی خود را محدود کند. بعد از یک هفته فرد می تواند به سرکار برود، اما باید فعالیت های جسمانی محدود شود .

سعی شود حدود ۲ هفته از حرکات زیاد صورت مانند گریه کردن، خندیدن، مکیدن، آدامس جویدن و … پرهیز کنند.

همچنین در ۷ روز اول در هنگام خوابیدن باید از مبل راحتی یک نفره استفاده شود، به گونه ای که سر از ناحیه پایین بدن بالاتر قرار گیرد. بالا نگهداشتن سر بیش از حد معمول به مدت یک هفته تاثیر مثبتی بر روی کاهش تورم بینی و نتیجه جراحَی دارد.

بهترین فصل برای جراحی بینی

یکی از سوالات مراجعه کنندگان، انتخاب بهترین فصل برای عمل بینی می باشد. معمولا در فواصل سرما احتمال سرماخوردگی بالا می رود و عفونت های حاصل از این فصل ممکن است برای عمل بینی مناسب نباشد. در فصل گرما نیزتعریق باعث شل شدن چسبهای روی بینی میشود.

همچنین افرادی که در زمان تغییر فصل دچار آلرژی مانند عطسه، آبریزش بینی، خارش چشم و خارش بینی می شودبهتر است عمل بینی در زمان غیر آلرژی انجام دهد، در غیر اینصورت باید از داروهای ضد حساسیت کمک بگیرد..

بنابراین انتخاب بهترین فصل برای عمل بینی بستگی به شرایط فرد در فواصل مختلف است و زمان مناسب برای جراحی بینی با توجه به راحتی فرد انتخاب می شود.

تزریق کورتن چه تاثیر بر روی کاهش ورم بینی گوشتی دارد؟

تزریق کورتن در برخی از موارد برای کاهش تورم بینی های گوشتی بعد از عمل انجام می شود. لازم به ذکر است که تزریق کورتن برای بینی های با پوست نازک باعث تخریب بافت پوست می شود. بخاطر همین این آمپول هرگز برای بینی های با پوست نازک تجویز نخواهد شد.

برخی از جراحان بعد از عمل بینی برای تزریق کورتن اقدام می کنند. اما نباید برای تزریق آن عجله کرد. توصیه می شود، کمی تورم بینی کاهش پیدا کند و حدود ۲ ماه بعد از عمل، کورتن تزریق شود.

در برخی موارد مشاهده شده است که به دلیل دقت نکردن غلظت مناسب در تزریق کورتن، باعث شده که سطح پوست دچار فرورفتگی و نامنظمی شده است.

تعداد دفعاتی که مجاز است کورتن تزریق شود، ۴ مرتبه است که اولین تزریق حدود دو ماه بعد از عمل بینی صورت می گیرد و برای دفعاتی بعدی باید ۶ هفته از تزریق قبلی بگذرد.

کاندیدهای مناسب برای تزریق کورتن

کسانی که دارای بینی های گوشتی هستند.
کسانی که روند بهبودی و کاهش تورم به کندی پیش می رود.
افرادی که جراحی بینی ترمیمی انجام داده اند، یعنی برای بار دوم جراحی بینی داشته اند.
کلام آخر
برای کلام آخر، به معرفی دکتر کمال هادی می پردازیم که باید بگویم ایشان جز دکترهای برجسته کشورمان هستند و در جراحی انواع مدل های بینی تجربه کافی دارد. علاوه بر این، خدماتی نظیر برجسته سازی گونه، جوانسازی صورت و جراحی پلک نیز انجام می دهد‌.

از آنجا که جراحی بینی جز یکی از مهم ترین جراحی های زیبایی است که باید جراحی که انتخاب می کنید، بسیار حرفه ای عمل کند.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

شما می توانید از راه های ارتباطی برای مراجعه به مطب ایشان، وقت مشاوره مشخص نمایید.

فهرست
دریافت مشاوره (کلیک کنید)