برجسته کردن گونه

برجسته کردن گونه (Cheek Agumentation   )

 برجسته کردن گونه در بعضی از افراد استخوان های گونه به میزان کافی رشد نکرده اند و دارای گونه های پهن، کوچک و بی حالتی هستند. این افراد کاندید خوبی برای برجسته سازی گونه هستند. برجسته سازی گونه با روش های متفاوتی قابل انجام است که از همه رایجتر تزریق ژل های قابل جذب و جذب نشدنی، تزریق چربی و استفاده از پروتز می باشد.

پروتز گونه اشکال و اندازه های مختلفی دارد و طرح آنها به گونه ای است که بر روی استخوان گونه قرار می گیرد و سطح زیرین پروتز منطبق بر برجستگی گونه است. علیرغم این که پروتز در محل خود تقریباً بدون حرکت می شود، جهت اطمینان بیشتر پروتز با ابزار خاص تثبیت می شود.

بهترین راه برای قرار دادن پروتز گونه روی استخوان، از طریق داخل دهان و با ایجاد کردن شکاف در بین لثه فک فوقانی و یک سطح داخلی لب و ایجاد تونلی روی استخوان گونه انجام می شود که سپس بوسیله نخ قابل جذب، شکاف ایجاد شده دوخته می شود.

 

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

دراینجا نیز مانند هر عمل جراحی سرو گردن دیگر، در هنگام استراحت و خواب بایستی سر بالا تر از قلب قرار بگیرد و فرد در وضعیت نیمه نشسته استراحت کند.

دهان شویه در روز اول به فاصله ی زمانی 1 تا 2 ساعت انجام می شود. سپس روزانه 3 نوبت از دهان شویه استفاده می شود . گذاشتن کیسه کمپرس سرد روی گونه تا 48 ساعت بعد از عمل به کاسته شدن ورم کمک می کند .

تغذیه بعد از عمل از حدود 3 تا 6 ساعت  تحت نظر پرستار بخش، نخست با مایعات روشن شروع و سپس تا 48 ساعت از غذاهای نرم استفاده می شود .

خدمات جراحی و زیبایی دکتر کمال هادی بهترین جراح بینی در تهران به شرح زیر می باشد

بهترین دکتر برای عمل ترمیمی بینی

جوانسازی پوست با لیزر

جوان سازی کردن پوست و بالا کشیدن صورت

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

 

برای مشاهده نمونه کار ها کلیک کنید

 بالا کشیدن خم های ابرو و پیشانی

جراحی زیبایی لاله گوش

برجسته کردن گونه

به جرات می توان گفت یکی از بهترین دکتر جراحی زیبایی بینی گوشتی در تهران دکتر کمال هادی هستند که نمونه کارهای زیادی در این زمینه دارند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

فهرست
دریافت مشاوره (کلیک کنید)