عمل بینی طبیعی زنانه

عمل بینی طبیعی زنانه چیست ؟ همان طور که می دانید تمامی افرادی که قصد انجام عمل جراحی بینی را دارند با این سوال مواجه هستند که چه نوع مدل بینی برای آن ها مناسب تر می باشد و موجب افزایش زیبایی در چهره آنان می شود ، عمل بینی طبیعی زنانه در میان خانوم ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و یکی از محبوب ترین مدل های بینی در خانوم ها می باشد .

همان طور که می دانید بینی های از نوع طبیعی از آن دسته مدل بینی هایی می باشند و همیشه افراد بسیاری خواستار داشتن این نوع از مدل های بینی می باشند و با توجه به این که مدل های بینی متنوعی مانند بینی سربالا ، جراحی بینی فانتزی و عروسکی بسیار شایع می باشد اما عمل جراحی بینی طبیعی طرفداران بسیاری را برای خود دارد عمل بینی طبیعی زنانه نیز بیشتر به همین دلیل برای افراد انجام می شود که افراد دوست دارند بینی ان ها بدون نقص و عیب باشد و به همین دلیل این نوع از بینی را برای خود انتخاب می کنند .

در این نوع از عمل جراحی نه تنها حالت چهره فرد آن طور که باید بسیار تغییر نمی کند با رفع نقص و ایراد های بینی و همچنین حفظ طبیعی صورت فرم صورت بسیار زیبا و جذاب می شود و افراد می توانند بدون هیچ گونه نگرانی از عوارض عمل جراحی بینی به فعالیت های خود در طولانی مدت بپردازند ، همچنین عمل جراحی بینی با توجه به این موضوع که قصد دارند یک هارمونی در ساختمان صورت انجام دهند به همین دلیل این عمل جراحی بسیار مورد توجه پزشک جراح بینی در عمل جراحی بینی طبیعی زنانه با رفع ایراد های دست به ساختار اصلی بینی نمی زنند و تنها سعی می کنند تا قوز و یا مشکلات دیگری را به درستی رفع کنند ، در ادامه قصد داریم شما را با عمل جراحی بینی طبیعی زنانه آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

عمل بینی طبیعی زنانه چیست ؟

یکی از اولین سوالاتی که باید حتما به آن پاسخ داده شود این سوال است که منظور از عمل جراحی بینی طبیعی چیست ؟ همان طور که در دیگر مقاله ها گفته شد عمل جراحی بینی بنا به یکی از دلایل درمانی و یا زیبایی برای افراد انجام می شود ، برخی از افرادی که در سیستم تنفسی خود دچار مشکل شده اند معمولا با توجه به دلایل درمانی سراغ این جراحی می روند و قصد تغییرات بسیاری را در ساختار بینی خود را ندارند .

این در حالی است که برخی از افراد دیگر به دلایل زیبایی قصد انجام این عمل زیبایی را دارند ، عمل جراحی بینی فانتزی و عروسکی یکی از انواع عمل جراحی بینی می باشد که معمولا هدف از انجام این عمل جراحی ایجاد تغییرات بسیار زیاد در ساختار بینی می باشد ، همان طور که از اسم این روش زیبایی پیدا است بینی بعد از انجام این عمل جراحی دارای یک قوس معمولا شدید می شود به گونه ای که شبیه به یک بینی عروسکی کوچک به نظر برسد .

عمل بینی طبیعی زنانه چیست ؟

یکی از مهم ترین ویژگی های عمل بینی طبیعی زنانه می توان به زاویه بین بینی و لب و همچنین رعایت زاویه و قوس پشت پل بینی اشاره کرد که درباره این موضوع باید به شما بگوییم که عمل جراحی بینی طبیعی از آن دسته از مدل های بینی است که نه تنها برای خانم ها بلکه  آقایان نیز علاقه دارند این نوع از فرم بینی را برای خود داشته باشند زیرا فرم بینی های از نوع طبیعی زنانه در مقایسه با مدل های دیگر زیبا تر و مناسب تر است و ترکیبان صورت را به هیچ وجه به هم نمی ریزد و فرم صورت را بسیار طبیعی تر می کند و از آن جایی که بسیاری از خانم ها علاقه ندارند تا یک ظاهر عملی و تابلویی را برای خود داشته باشند به همین دلیل این افراد به دنبال عمل جراحی بینی طبیعی زنانه هستند و هدف آن ها تنها رفع مشکلات ظاهری بینی مانند رفع قوز بینی و همچنین مشکلاتی مانند اندازه لوبیای بینی می باشد .

در این نوع از عمل جراحی ، پزشک جراح بینی با رفع تمامی نقص ها تناسب مناسبی را بین بینی و همچنین اجزای صورت می دهد که متناسب بودن سایز بینی از ویژگی های مدل بینی طبیعی زنانه می باشد و رعایت این نکات نه تنها موجب طبیعی شدن چهره افراد می باشد بلکه افرادی که دارای بینی های گوشتی می باشند یک جلوه طبیعی به صورت آن ها داده می شود .

هزینه عمل بینی طبیعی زنانه

همان طور که می دانید عمل جراحی بینی از آن دسته از عمل های جراحی می باشد که در بسیاری از کشور های دنیا بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است و با توجه به هزینه های بالایی که این روش زیبایی برای افراد دارد ، افراد بسیاری به دنبال انجام عمل عمل زیبایی برای رفع مشکلات تنفسی ، بهبود شکل بینی ، افتادگی بینی و همچنین اصلاح ناهنجاری های بینی یا آسیب دیدگی می باشد که اصلاح از هزینه های عمل بینی طبیعی یکی از مهم ترین مواردی است که حتما باید قبل از انجام این عمل جراحی از ان اطلاعات لازم را داشته باشید .

به طور کلی عمل جراحی زیبایی بینی برای افراد هزینه های متفاوتی را دارد که در بحث هزینه های عمل جراحی بینی زنانه ممکن است که هر پزشک جراح هزینه عمل جراحی بینی را با توجه به سابقه و مهارت خودش تعیین می کند که پرداخت هزینه های بسیار بالا نشان دهنده کیفیت کار پزشک جراح شما نمی باشد و افراد باید در انتخاب پزشک جراح خود علاوه بر هزینه عمل جراحی بینی طبیعی اطلاعات مناسبی را از تجربه و تبحر پزشک جراح نیز برای خود داشته باشید زیرا با توجه به پیچیده بودن و همچنین دشوار بودن عمل جراحی بینی این نوع از عمل جراحی نیازمند یک جراح ماهر و کاربلد است.

هزینه عمل بینی طبیعی زنانه

هزینه عمل جراحی بینی طبیعی زنانه نه تنها به سابقه پزشک جراح بینی بلکه به مواردی مانند هزینه کلینیک و آزمایش ها ، نوع منطقه مکانی ، داشتن و یا عدم پولیپ بینی ، میزان غضروف، نوع پوست بینی ، دستمزد ، دیگر امکانات و … کاملا بستگی دارد ، یکی از مهم ترین عواملی که بر روی نتیجه عمل جراحی بینی تاثیر بسیاری می گذارد قطعا نوع پوست بینی می باشد و در صورتی که بینی فرد دارای انحراف بیشتری باشد هزینه عمل جراحی بینی نیز بالا تر می رود .

پزشکان جراحی که مهارت و همچنین سابقه انجام عمل جراحی بسیاری را در زمینه عمل جراحی بیتی داشتند معمولا بهترین انتخاب برای انجام عمل جراحی بینی طبیعی زنانه هستند .

اقدامات قبل از عمل بینی طبیعی زنانه

در ادامه قصد داریم شما را با اقدامات قبل از عمل بینی طبیعی زنانه آشنا کنیم ممنون می شویم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید .

 • افراد باید به طور کلی به مدت 2 هفته قبل از انجام عمل جراحی بینی مصرف آسپرین و انواع دارو های ضد التهابی و استروئیدی باید قطع شود.
 • پزشک جراح بینی باید در جلسات مشاوره خود از سابقه های دارویی فرد بیمار و همچنین سابقه ابتلا به بیماری های خاص جویا باشیم .
 • به مدت 8 ساعت قبل از انجام عمل جراحی بینی طبیعی افراد نباید به هیچ وجه غذا و یا مایعات را مصرف نمایند به این دلیل که پر بودن معده احتمال بروز عوارض بی هوشی را بسیار افزایش می دهد .
 • افرادی که قصد انجام عمل جراحی بینی طبیعی را دارند در روز انجام عمل جراحی بینی نباید هیچ گونه جواهرات و اشیاء فلزی همراه خود داشته باشند.
 • افرادی سیگاری باید به مدت 2 هفته قبل از انجام عمل جراحی بینی اقدام به ترک مصرف سیگار خود کنند ، زیرا که مصرف سیگار موجب تشدید خونریزی بعد از عمل و کند شدن روند ترمیم زخم ها خواهد شد.
 • همچنین داشتن ریش و سبیل برای آقایان در روز انجام عمل جراحی بینی کاملا ممنوع می باشد ، به همین دلیل افراد باید در روز  عمل ریش و سبیل خود را کوتاه کنند و یا آن ها را به طور کامل بتراشند .
 • همچنین داشتن آرایش در روز عمل جراحی کاملا ممنوع است زیرا مواد آرایشی در فیلد جراحی ، آلودگی  ایجاد می کند ؛ لذا افراد قبل از عمل می بایست صورت خود را به خوبی با آب و صابون شسته و از هر گونه مواد آرایشی پاک نمایند .

اقدامات قبل از عمل بینی طبیعی زنانهمراقبت های بعد از عمل بینی طبیعی زنانه

در ادامه قصد داریم شما را با مراقبت های بعد از انجام عمل جراحی بینی طبیعی آشنا کنیم با ما همراه باشید .

 • به طور کلی بعد از انجام جراحی بینی طبیعی زنانه ، برای حفظ هر چه بهتر ساختار بینی و همچنین تسریع در ترمیم بینی گچ و یا اسپلینت بر روی بینی فرد قرار داده می شود.
 • فرد بیمار حداقل باید به مدت یک ماه از انجام یک سری فعالیت های سنگین حتما پرهیز نماید .
 • همچنین بعد از گذشت مدت زمانی کوتاهی گچ و یا اسپلینت ها توسط پزشک متخصص جراح بینی برداشته می شود، همچنین در این مدت زمان فرد بیمار باید از خیس شدن  گچ و یا اسپلینت حتما خودداری فرماید .
 • بعد از انجام عمل جراحی بینی ،فرد بیمار باید از فین کردن با شدت بسیار زیاد و یا حرف زدن بیش از اندازه جدا پرهیز نماید.
 • فردی که عمل جراحی بینی را انجام داده است تا آن جایی که می تواند باید در هفته های اول بعد از عمل جراحی بینی طبیعی از استحمام خودداری کند و در صورت ضرورت نیاز به حمام با دستورالعمل پزشک متخصص جراحی بینی به حمام برود .
 • همچنین بعد از انجام عمل جراحی بینی فرد بیمار باید از خوابیدن به پهلو خود خودداری فرماید و به صورت طاقباز باید بخوابد همچنین در زمان خواب و استراحت سر خود را بالا تر از بدن قرار خود قرار دهد .
 • بعد از انجام عمل جراحی بینی ،فرد بیمار باید از فین کردن با شدت بسیار زیاد و یا حرف زدن بیش از اندازه جدا پرهیز نماید.
 • همچنین فرد بیمار باید در روز های اول بعد از انجام عمل جراحی بینی ، از خوردن غذا هایی که نیاز به جویدن زیاد دارند خودداری کنند و غذا های نرم مانند سوپ و فرنی را میل نمایند.
 • همچنین مصرف نمک و ادویه های تند را به برای کاهش تورم بینی باید به حداقل برسانید.
 • همچنین مصرف الکل و یا استعمال دخانیات را باید به مدت یک ماه بعد از عمل جراحی بینی برای خود ممنوع کنید .
 • همچنین دارو های تجویز شده توسط پزشک جراح بینی را باید به صورت مرتب و سر موعد مصرف نمایید .
 • همچنین در صورت شست و شوی بینی خود باید از سرم های شست و شو که پزشک جراح شما تجویز نموده به درستی استفاده نمایید
 • فرد بیمار حداقل باید به مدت 2 ماه بعد از عمل جراحی بینی از عینک های طبی و یا آفتابی استفاده نکند و در صورت نیاز می تواند از لنز های طبی برای خود استفاده نماید .

مراقبت های بعد از عمل بینی طبیعی زنانهافراد  مناسب انجام عمل جراحی بینی 

 • برخی از افرادی که هنوز پروسه بلوغ خود را به پایان نرساندن مناسب انجام عمل جراحی بینی نیستند ، زیرا قابل از تمام شدن دوران بلوغ خود فرآیند رشد اعضای صورت نیز مانند دیگر اندام های بدن فعال می باشد و به همین دلیل بهتر است که در این بازه زمانی عمل جراحی بینی طبیعی را برای خود انجام ندهید .
 • برخی از افرادی که قبلا عمل جراحی بینی را انجام داده اند و قصد انجام عمل جراحی ترمیمی را دارند و کمتر از یک سال است که از عمل جراحی بینی آن ها گذشته افراد  مناسب انجام عمل جراحی بینی نمی باشند
 • برخی از خانم هایی که به تازگی زایمان را داشته اند هم باید به مدت 2 ماه بعد از زایمان خود اقدام به عمل جراحی بینی نکنند و بعد از گذشت این مدت زمان نسبت به عمل بینی اقدام نمایند.
 • برخی از افرادی که دچار اشکال در انعقاد خون هستند نیز باید در صورت تمایل به انجام عمل بینی طبیعی ، حتما با پزشک معالج خود مشاوره نمایند.

کلام آخر 

از این که ما را تا آخر مقاله عمل بینی طبیعی زنانه همراهی کردید از شما سپاس گزاریم ، همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

نوشتهٔ پیشین
عوارض جراحی بینی
نوشتهٔ بعدی
عمل زیبایی بینی گوشتی

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
دریافت مشاوره (کلیک کنید)